Заміна гальмівної рідини у Києві

Заміна гальмівної рідини у Києві

Основне завдання гальмівної рідини полягає у передачі тиску, що створюється при натисканні на педаль, на гальмівні циліндри. В результаті диски притискаються до колодок та відбувається гальмування автомобіля. Щоб система працювала ефективно, необхідно замінити гальмівну рідину,якщо вона втратила властивості або з'явилися ознаки витоку. Згодом у ГС потрапляють різні забруднення, рідина, мастило, тверді мікрочастинки.

Внаслідок впливу влаги вологи та забруднень розвиваються корозійні процеси на металевих елементах. Це призводить до зниження ефективності гальмування та появи несправностей у системі. Експлуатація автомобіля з несправною ГС категорично заборонено. Тому автомобілісту потрібно постійно контролювати кількість та стан стан гальмівної рідини, регулярно проходити техобслуговування, замінювати витратні матеріали та зношені запчастини.

Зробити діагностику та заменить замінити гальмівну рідину можна на нашій станції техобслуговування. Роботи виконуються у стислий термін з використанням якісних матеріалів оригінального виробництва.

Коли необхідно міняти гальмівну рідину

У процесі експлуатації машини ГР втрачає первісні характеристики та властивості, знижується її ефективність. Тому рекомендується замінювати рідину у таких ситуаціях:

 • через 2 роки експлуатації авто;
 • через 40 тис. км. пробігу;
 • при зміні кольору, кількості.

Періодичність заміни залежить від особливостей та умови експлуатації, загального технічного стану автомобіля.

Чому необхідно міняти гальмівну рідину

Інтенсивність експлуатації машини безпосередньо впливає стан ГР. Наприклад, при їзді в межах міста її температура може підвищитися до 150С. При агресивних маневрах або транспортуванні важких вантажів – вона піднімається до позначки 180 градусів. При частих зупинках короткий час – до 200 градусів.

Основними причинами звернення до сервісу із заміни гальмівної рідини є:

 • Температура кипіння ТЗ знижується після поглинання вологи. Якщо загальному обсязі кількість вологи сягає 3%, протягом року t кипіння знижується до 160 градусів.
 • Внаслідок різкого гальмування може статися парове блокування гальм. Утворюються при цьому бульбашки пари збільшують об'єм середовища, яке прямує в бачок.
 • Наявність у ГР твердих, маслянистих частинок, вологи призводить до ураження корозією штуцерів та інших металевих деталей.
 • На автомобілях з АБС може відбутися відмова системи в холодну пору, якщо зміниться в'язкість рідини.

ГР розрахована на експлуатацію в різних умовах, кипіння матеріалу деяких марок відбувається за температури вище 260 градусів. Незважаючи на це, необхідно постійно стежити за станом та кількістю рідини.

Контроль здійснюється за допомогою спеціальних технічних засобів. Найчастіше використовується зонд. При зануренні в ГР він вимірює температуру і фіксує точку кипіння. Отримана інформація показує необхідність заміни чи можливість подальшого використання матеріалу.

ГР здатна поглинати вологу з повітря. Це призводить до появи дефектів та пошкоджень на складових ГС, виходу їх з ладу, зниження температури кипіння. З часом, якщо часто розганятися та гальмувати, це може призвести до відмови гальм.

Тому варто змінити рідину до моменту, коли вона повністю втратить якості. Для заміни гальмівної рідини пропонуємо звернутися в наш автосервіс.

Термін заміни гальмівної рідини

Періодичність оновлення ТЗ наводиться у технічній документації до транспортного засобу. Але при цьому потрібно робити поправки на умови експлуатації та інші фактори, які можуть спричинити її інтенсивне забруднення.

Експерти рекомендують замінити ГР:

 • Після пробігу 35 – 40 тисяч кілометрів пробігу. Інтенсивність експлуатації та високі навантаження скорочують період між процедурами.
 • Після усунення несправностей у гальмівній системі, встановлення нових комплектуючих.
 • При провалі, легкому перебігу педалі гальма при натисканні.
 • При порушенні герметичності трубок, магістралей, кріплень, витоку.
 • Якщо температура закипання досягла 165 градусів, це показує перевірка зондом.
 • При забрудненні рідини, зміні прозорості, кольору та в'язкості.
 • При одночасному заливанні матеріалу різного виду та марки.

На нашій СТО є сучасні прилади для перевірки стану та рівня рідини. Паралельно майстер перевіряє стан вузлів та деталей, при необхідності усуває виявлені поломки. У нас є величезний вибір оригінальних запчастин та витратних матеріалів, діють обґрунтовані ціни на заміну гальмівної рідини, надається офіційна гарантія.

Переваги роботи з нами

СТО ElCars пропонує сучасні авторемонтні послуги, проводить діагностику та профілактику, усуває несправності будь-якої складності. Тут в одному місці ви можете перевірити стан автомобіля повністю або його окремих вузлів та систем, замінити робочі рідини та комплектуючі. На клієнтів у нас чекають комфортні та вигідні умови обслуговування:

 • Виконання будь-яких робіт, які можуть знадобитися вашому біля автомобіля.
 • Наявність затребуваних автозапчастин та розхідників оригінального виробництва.
 • Прийом у сервіс за попереднім записом на зручний день.
 • Мінімально можливі терміни виконання робіт.

Ви можете дізнатися скільки коштує заміна гальмівної рідини, і записатися до нас на обслуговування по телефону.