Заправка автокондиціонерів у Києві

Онлайн запис на сервіс
  Виробники сучасних автомобілів приділяють велику увагу комфортності подорожей. Тому в комплектацію авто включають кондиціонер, який забезпечує оптимальний мікроклімат у салоні. Щоб такі умови підтримувалися протягом експлуатації, необхідно регулярно проводити профілактику та заправку автомобільного кондиціонера в автосервісі. Таку процедуру повинні проводити професіонали з використанням спеціального обладнання та якісного холодоагенту. Якщо дотримуватись рекомендацій та своєчасно проходити технічне обслуговування в салоні автомобіля підтримуватиметься комфортна температура повітря та оптимальний рівень вологості, незалежно від пори року та погоди за бортом.

  Як зрозуміти, що закінчується фреон

  Під час експлуатації машини та кліматичного обладнання обсяг холодоагенту зменшується до 15%, що є нормою. Система може нормально функціонувати лише за умови, що в ній достатньо охолоджувача. Тому, якщо при включенні обладнання повітря в салоні не охолоджується, з'явилися сторонні звуки, потрібно заправити кондиціонер на автомобілі якісним фреоном. При цьому важливо використовувати засіб марки, яку рекомендує автовиробник. Більш інтенсивне скорочення обсягу охолоджувача та його витік може бути викликано наступними причинами:
  • ураження металевих елементів агрегату корозією;
  • дефекти та механічні пошкодження магістральних шляхів;
  • порушення герметизації системи.
  Оскільки заправляти можна тільки справний агрегат, за наявності ознак несправності проводять діагностику, у разі потреби усувають виявлені проблеми, замінюють зношені деталі. Після цього – заправляють систему холодоагентом потрібної марки та відповідно до встановленої норми. Перевірити обладнання, зробити профілактику та заправку можна у нашому спеціалізованому автотехцентрі.

  Коли потрібна заправка автокондиціонера

  Зробити заправку кондиціонера авто у Києві можна на нашій СТО на лівому березі. Для нового автомобіля рекомендований термін процедури становить один раз на два роки. Для машин віком від семи років – щороку. Якщо кліматичне обладнання не входило до комплектації та було встановлено додатково, з моменту його монтажу починають відраховувати час до обслуговування.

  Такі терміни встановлено для справної техніки. Кондиціонер, який регулярно використовується, піддається впливу вібрацій, високої температури та випаровування. Згодом це призводить до появи різних неполадок, порушення герметизації трубок і з'єднань, механічного та корозійного пошкодження різних компонентів. В результаті холодоагент протікає та обладнання не справляється зі своїм завданням.

  Як показує практичний досвід наших майстрів, несправності часто виникають з таких причин:

  • Механічні пошкодження основних компонентів, розгерметизація магістралей, кріплень, погіршення еластичності та руйнування гумових деталей.
  • Розвиток корозійних процесів на елементах радіатора та інших деталях із металу.
  • Природний фізичний знос та пошкодження ущільнювачів.

  Будь-яка проблема супроводжується характерними симптомами, що негативно відбивається на роботі кліматичного обладнання. Тому з появою ознак витоку чи поломки слід звертатися по професійну допомогу.

  На нашій станції техобслуговування здійснюється комплексна перевірка та усунення виявлених несправностей. Зношені деталі замінюються на оригінальні запчастини, які є на нашому складі. Скільки буде коштувати послуга, залежить від марки авто, особливостей поломки, виду та обсягу холодоагенту.

  Чим необхідно заправляти кондиціонер в автомобіль

  Правильний холодоагент високої якості – умова ефективної роботи автомобільного кондиціонера та відсутності поломок. Тому такого правила необхідно обов'язково дотримуватися. При виборі охолоджувача враховують такі критерії:

  • Марка, модель та технічні характеристики транспортного засобу.
   • Рекомендації виробника, якщо машина була укомплектована обладнанням.
  • Срок годности и другие параметры фреона.

  У нашому автосервісі є великий вибір запчастин та витратних матеріалів, тому процедура проводиться у стислий термін.

  Як відбувається процес заправки кондиціонера фреоном в авто

  У нашому автосервісі заправні процедури виконуються за протоколом автовиробника та з урахуванням чинних технічних вимог:

  • З системи видаляють фреон, що залишився, і мастило.
  • Визначають, скільки потрібно холодоагенту для заправки
  • За допомогою вакуумної установки відкачують рідину та повітря.
  • Перевіряють цілісність системи, герметичність з’єднань.
  • Заливається мастильний матеріал, який потрібний для роботи компресора.
  • Фреон певної марки закачується до системи.
  • Перевіряється тиск.
   • Розраховується, скільки коштує заправити кондиціонер у машині з урахуванням обсягу робіт та вартості фреону.

  Переваги ElCars

  СТО ElCars надає послуги діагностики, профілактики, ремонту та заправки обладнання з наданням офіційної гарантії якості. Перевагою обслуговування в нашому сервісі є:

  • Комплексні послуги – від перевірки до підбору запчастин та заміни охолоджувача.
  • Найсучасніше в Україні технічне обладнання – стенди останнього покоління під різний вид охолоджувача.

  • Автовласник може знаходитися поряд з машиною під час процедури або почекати у комфортній зоні клієнта.

  • Конкурентні ціни на заправку кондиціонера, спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.