Діагностика та ремонт кермової рейки у Києві

Ремонт кермової рейки

Назва послуги
Ціна
Зняття та встановлення кермової рейки
від 2600 грн
Ремонт кермової рейки
від 4550 грн

Інші послуги

Онлайн запис на сервіс
  Ознаки несправності кермової рейки

  Від стану та справності кермового управління безпосередньо залежить безпека руху, можливість ефективно маневрувати. Якщо виникають ознаки несправності, потрібно терміново зробити діагностику та ремонт кермової рейки для усунення проблем. На спеціалізованій СТО у Києві виконується повний комплекс робіт, пов'язаний з перевіркою стану та усунення несправностей.

  На поточний та капітальний ремонт кермової рейки ціни встановлені на доступному рівні. За результатами дефектування проводиться відновлення механізму або заміна підсилювача колонки.

  Попередньо складається план ремонту та розраховується загальна вартість з урахуванням діючих цін на ремонт кермової рейки та на запчастини. Після узгодження всіх моментів майстер відразу розпочинає роботу.

  Умовою якісного ремонту та єдиним способом точного встановлення причини поломки є діагностика кермової рейки із застосуванням комп'ютерних технологій та спеціального обладнання. Результати перевірки стану рейки показують ступінь зношення, пошкодження та інші дефекти, що впливають на її роботу.

  Тому в нашому автосервісі ремонт кермової рейки з електропідсилювачем виконуються після обстеження та підготовки висновку. Автомобіліст має стежити за поведінкою машини і вчасно помічати типові ознаки несправності:

  • Стук в передній частині авто, який посилюється під час руху нерівною дорогою. Якщо сторонній звук віддає у кермо, це може вказувати на проблеми з рейкою. Точнісінько встановити причину можна на СТО з ремонту кермових рейок шляхом проведення професійної діагностики.
  • Під час руху б'ється кермо. Причиною може бути зношення кульових опор, підшипників, хрестовини та порушення балансування коліс.
  • При повороті з'являється нетиповий звук. Можливо, доведеться замінити робочу рідину.
  • Відбувається обертання кермового колеса, якщо його відпустити. У такому разі потрібна додатково перевірка сходу та розвалу.
  • При несправності гідропідсилювача для повороту керма слід докласти значного зусилля.
  У нашому сервісі діють найвигідніші в Києві ціни на ремонт кермової рейки та інші супутні послуги.

  Ремонт кермової рейки на СТО Elcars

  Усунення несправностей здійснюється шляхом реставрації кермової рейки або встановлення нового механізму. Які роботи потрібні у конкретному випадку, визначає діагностування.

  Якщо потрібна заміна, то на складі СТО з ремонту кермових рейок у Києві підбирається конкретна запчастина з урахуванням марки та моделі автомобіля. Ми використовуємо оригінальні комплектуючі та надаємо гарантію на автозапчастини терміном на один рік.

  Розрахунок вартості ремонту рульової рейки проводиться у кошторисі. При цьому враховується обсяг робіт, вид та кількість запчастин, виробник.

  При ремонті гідравлічних кермових рейок дотримується такий порядок:

  1. Зняття, розбирання механізму та видалення забруднень.
  2. Візуальний огляд, оцінка зношення. Висновок про можливість реставрації або встановлення нових елементів.
  3. Ремонт шляхом відновлення чи заміни.
  4. Монтаж та перевірка працездатності.
  На ремонт електричної кермової рейки, залежно від складності, може піти один – два дні. Конкретні терміни визначає майстер. «Плюсом» є найвигідніша ціна ремонту рульової рейки у Києві та передмісті.

  Де відремонтувати кермо в Києві

  На нашій СТО можна відремонтувати механічну, гідравлічну, електричну рейку з гарантією. Записатися на обслуговування та дізнатися скільки коштує ремонт кермової рейки можна за вказаним телефоном.