Регулювання розвал-сходження у Києві

Розвал-сходження коліс у Elcars

Автомобіль у справному технічному стані швидко та коректно реагує на різні команди водія, що забезпечує безпеку руху. Багато в чому така реакція залежить від правильності налаштування розвал-сходження, що є кутом розташування коліс відносно один одного і дорожнього полотна. Якщо цей показник відхиляється від нормативного значення, автомобіліст може помітити погіршення маневреності та керованості.

При русі машина може відхилятися від завданого курсу, щоб повернути кермо, потрібно докласти сили. Також ознакою порушень може бути зміна кліренсу, нерівномірне зношення шин, різний радіус при розвороті, зачеплення колесами арок при повороті. При виявленні таких симптомів знадобиться діагностика та регулювання.

Швидко, якісно та за демократичною ціною зробити розвал-сходження у Києві можна на нашій спеціалізованій СТО. Ми проводимо високоточну діагностику на спеціальному стенді, якщо потрібно відрегулювати параметри, наші майстри виконують таку процедуру з високою точністю та дотриманням технічних вимог.

При регулюванні розвал-сходження у Києві в нашому автосервісі враховуються три ключові показники:

 • Розвал. Є кутом дотику бігової частини шини з дорогою. Від нього залежить зчеплення з асфальтом, стійкість та керованість ТЗ.
 • Сход. Кут коліс щодо автомобіля. При відхиленні відбувається прискорене та нерівномірне зношування автошин.
 • Кастор. Показник нахилу колеса за довжиною ТЗ. Впливає на стійкість машини, нормальне повернення керма на початкову позицію.

Також враховується, що більшість легкових моделей кут автоколіс до поверхні дороги - позитивний. У сучасних спортивних автомобілів з високою стійкістю – негативний.

На нашій станції у Києві виконується 3d розвал-сходження, що є найбільш точним та ефективним методом у порівнянні з іншими технологіями.

Періодичність перевірки та налаштування цього важливого параметра наводиться у технічному паспорті до конкретного транспортного засобу. В основному, рекомендується перевірити та зробити розвал-сходження через півроку експлуатації авто або при досягненні пробігу від 10000 до 15000 км. Обов'язково враховується ступінь навантажень та особливості експлуатації автомобіля. При підвищених навантаженнях та поїздках у складних умовах перевірки та коригування виконують частіше.

У нашому техцентрі розвал-сходження зробити у Києві можна разом із ремонтом елементів ходової частини, у разі пошкодження колісного диска чи інших несправностей, а також в рамках регламентного чи планового технічного обслуговування.

У нас на клієнтів чекають найвигідніші в Києві ціни на розвал-сходження та офіційні гарантійні зобов'язання.

Як здійснюється регулювання

 Зміна параметрів розвал/схід може статися внаслідок перевантаження автомобіля, при наїзді на перешкоду, внаслідок ДТП або внаслідок вироблення ресурсу окремими деталями. Як правило, водій може помітити характерні ознаки неполадок. Але точний висновок може дати лише діагност після проведення діагностики розвалу-сходження на стендовому комплексі, порівняння отриманих даних із нормативними показниками. Тому коригування виконується лише після професійного обстеження.

На нашій СТО розвал-сходження є затребуваною послугою. Процедура виконується на спеціальній ділянці за відпрацьованим алгоритмом:

 • Майстер оглядає транспортний засіб, заміряє тиск в колесах. Оцінює стан підвіски, кермового керування. У разі виявлення несправностей виконується ремонт.
 • Компенсується биття обода, щоб форма колісного диска не впливала на результати перевірки.
 • Проводиться діагностика на стендовому комплексі. При виявленні відхилень виконуються необхідні коригування.
 • Складається висновок із показниками до та після регулювання.

У нас можна зробити розвал-сходження в Києві за ціною, яка є цілком доступною, а також відремонтувати ходову частину, кермо, гальмівну систему, відрегулювати будь-які параметри. На виконані роботи надається офіційна гарантія якості.

Переваги регулювання розвал-сходження на СТО "Елькарс"

У нашому автотехцентрі послуги розвал-сходження користуються попитом, майстри щодня обслуговують машини різних марок і моделей. Наявність спеціалізованого обладнання та досвідчених фахівців дозволяє виконувати роботи швидко, точно та без помилок. Тому наш сервіс користується довірою у автовласників та отримує високі оцінки автоекспертів.

Конкурентними перевагами наших послуг є:

 • Застосування сучасних технологій. Ми перевіряємо та регулюємо розвал-сходження на 3d стенді останнього покоління. Порівняно з іншими технологіями, обладнання є максимально точним і дозволяє проводити роботи в мінімально можливі терміни. Щоб перевірити параметри, потрібно п'ять хвилин. Коригування займає від 30 до 40 хвилин.
 • Виконання робіт досвідченими діагностами та майстрами, які регулярно які регулярно проходять навчання та володіють сучасними технологіями. Це гарантує якісний результат та відсутність помилок.
 • Доступна вартість розвал-сходження поєднується з високою якістю та стислими термінами проведення процедур. Наші послуги повністю відповідають сучасним вимогам та європейським стандартам.
 • Прозорий розрахунок вартості основних та супутніх робіт. Сума, погоджена із клієнтом, не змінюється. Розцінки на конкретні операції наводяться у прайс-листі.
 • Виконання супутніх робіт, усунення виявлених несправностей. За рахунок власного складу оригінальних автозапчастин швидко замінюємо будь-який вузол чи деталь із гарантією на 12 місяців.
 • Відповідальність за результат – завжди у пріоритеті. Тому якість виконаної роботи підтверджується безстроковими гарантійними зобов'язаннями.
 • Прийом за попереднім записом дозволяє навіть зайнятій діловій людині раціонально використовувати час.
 • За бажанням автовласник може бути присутнім на робочій ділянці за дотримання вимог техніки безпеки. Для відпочинку у нас завжди відкритий комфортний VIP-зал, де можна випити чай, каву або холодні напої.
 • Персональний менеджер супроводжує кожного клієнта та оперативно вирішує поточні питання.

Ми завжди підтримуємо клієнтів, детально консультуємо і відповідаємо на питання, що цікавлять. Зателефонуйте зараз, щоб наш менеджер підібрав для вас час візиту.