Ремонт електрики авто у Києві

Електрика

Назва послуги
Ціна
Заміна лампочки у фарі
від 130 грн
Заміна лампочки у ліхтарі
від 130 грн
Заміна лампочки ПТЛ (за 2од.)
від 330 грн
Заміна лампочки підсвічування номерного знака
від 110 грн

Інші послуги

Онлайн запис на сервіс
  Послуги автоелектрика у Києві

  Залежно від моделі та комплектації, сучасні автомобілі оснащуються різними системами електроніки, які керують двигуном, пристроями безпеки та іншими агрегатами. При виході з ладу електронного компонента відбуваються збої та поломки, які погіршують або унеможливлюють експлуатацію транспортного засобу. Серйозні проблеми виникають у разі несправності електрообладнання. Щоб точно з'ясувати причину несправності та ефективно її усунути, знадобляться послуги автоелектрика, які можна замовити у нашому автосервісі. При проблемах з електрикою категорично забороняється самостійне втручання, оскільки це може призвести до короткого замикання та інших серйозних проблем.

  Професійні послуги автоелектрика в Києві допоможуть, якщо виникли неполадки з проводкою, зовнішнім та внутрішнім підсвічуванням, кондиціонером, мультимедіа або сигналізацією.

  На нашій СТО ремонт електрики автомобіля виконується досвідченими майстрами на спеціально обладнаній ділянці за дотриманням інструкцій, регламентів та правил техніки безпеки.

  У перелік робіт з ремонту електрики авто входять процедури:

  • комплексна діагностика - сканування, інструментальні виміри;
  • ремонт електрогенератора, стартера;
  • заміна датчиків АBS;
  • заміна електропроводки після КЗ;
  • чищення дросельної заслінки;
  • видалення забруднень на форсунках;
  • відновлення освітлення – фари, протитуманки, поворотники;
  • усунення несправності печі, автокондиціонера;
  • консультації з питань експлуатації.

  У нашому техцентрі у Києві ремонт автоелектрики проводиться щодо всіх елементів. До основних компонентів відноситься АКБ, електрогенератор, стартер, ЕБУ, свічки запалювання. Безпеку та комфортність забезпечують різні складові підсвічування – фари, освітлення салону, стоп-сигнали.

  Популярністю користується послуга монтажу сигналізації, кліматичного обладнання, мультимедіасистеми. На всі види робіт встановлені оптимальні ціни, що наводяться у прайсі.

  Для успішного ремонту необхідна достовірна інформація про стан пристроїв та причини несправностей. Тому при надходженні ТЗ на станцію проводиться огляд та комп'ютерна діагностика електрообладнання автомобіля за ціною, яку можна переглянути на сайті. Для перевірки використовується програмне забезпечення, рекомендоване виробником, а також спеціальні прилади мультиметри, омметри, сигнальні лампи.

  Комплексне обстеження дозволяє виявити обриви в електроланцюзі, пробої ізоляції, несправності електроустаткування, проблеми в електроніці. Наші електрики безпомилково виявляють типові та приховані поломки, можуть налагодити або замінити будь-який пристрій.

  Виявлені пошкоджені зони в електроланцюзі швидко відновлюють. Ремонтують прилади та пристрої, замінюють – за неможливості реставрації. Усувають програмні помилки та збої.

  Після ремонту електроніки автомобіля та електроустаткування проводиться перевірка. На виконані роботи та на встановлені комплектуючі надається офіційна гарантія.

  Переваги ремонту електрики на СТО Elcars

  Якщо вам потрібен автоелектрик, який зможе швидко знайти причину поломки та ефективно її усунути, звертайтесь до нашого спеціалізованого техцентру в Києві. Ми надаємо послуги, які відповідають сучасним вимогам та найвищим стандартам. Нам довіряють власники автомобілів різних марок та моделей, залишаючи рекомендації та позитивні відгуки.

  Зі свого боку ми пропонуємо клієнтам:

  1. Професійний сервіс із офіційною гарантією якості.
  2. Спеціалізований пост, оснащений високотехнологічним обладнанням, сучасними приладами та спецінструментом.
  3. Великий перелік авторемонтних послуг, супутні роботи, детейлінг.
  4. Великий вибір автозапчастин. Якщо потрібно буде замінити свічки запалювання, проводку або інший елемент, потрібні комплектуючі знайдуться на нашому складі.

  Обґрунтовані ціни на ремонт автоелектрики та запасні частини.

  Записатися на обслуговування можна на сайті або за телефоном. Менеджер швидко знайде вам відповідне «вікно».