Ремонт стартерів у Києві

Коли необхідний ремонт стартера

Для запуску та роботи двигуна його вал повинен розкрутитись до певної частоти. За цей момент відповідає стартер, який передає сигнал на кривошипно-шатунний механізм та забезпечує обертання маховика з необхідною швидкістю. При поломці пристрою або його окремого компонента запуск мотора неможливий. Пройти діагностику та зробити якісний ремонт стартерів у Києві можна на нашій СТО. Ми пропонуємо комплексний сервіс, який включає проведення точної діагностики та усунення несправності ефективним способом.

На те, що потрібний ремонт автомобільного стартера, можуть вказувати типові ознаки неполадок:

 • При повороті ключа пусковий механізм не запускається або відбувається прокручування. При виході з ладу реле може супроводжуватися клацаннями в подкапотном просторі. Якщо сторонні звуки відсутні, швидше за все виникли проблеми в електричній проводці.
 • Пусковий пристрій гуде при запуску двигуна.
 • При заклинювання тягового реле двигун нормально запускається і працює, при цьому стартер не вимикається.
 • При виході з ладу щіток пристрій не запускається з першого разу. Своєчасна заміна щіток запобігає поломці колектора.

На робочий ресурс механізму впливають умови експлуатації транспортного засобу. Він остигає набагато повільніше, ніж нагрівається. Тому якщо автомобіль не завівся з першого разу, не варто робити численних спроб.

Найкраще звернутися до автосервісу за професійною допомогою. Роботи виконуються швидко, якісно, ​​а ціна на ремонт стартера є обґрунтованою і цілком доступною.

Під впливом підвищених навантажень, високої температури, при потраплянні всередину води, пристрій може повністю вийти з ладу. У такому випадку ми виконаємо заміну стартера та встановимо оригінальний механізм.

Діагностика та ремонт стартерів у Києві

Складності із запуском мотора – типова ознака несправності пускача, який все ж таки вимагає підтвердження результатами діагностики. На нашій СТО ремонт стартера проводиться після комплексної перевірки та на підставі звіту діагноста.

На підставі отриманої інформації підбирається оптимальне рішення, складається перелік деталей для заміни, розраховується вартість ремонту стартера у кошторисі. План та ціни узгоджуються з клієнтом.

 • Ремонтні роботи залежать від особливостей поломки, тому можуть включати такі процедури:
 • Зняття та проточку колектора, якщо з ладу вийшов якір.
 • Заміна ізоляційної оболонки, підшипників та інших компонентів, які не підлягають реставрації.
 • Установка кріплень, кришки та інших деталей.

Термін виконання робіт залежить від масштабу та характеру поломки. Дрібні проблеми, встановлення щіток, заміна підшипників може тривати 4 години. Для усунення великих несправностей може знадобитися від 1 до 2 днів. Завдяки наявності на складі оригінальних запчастин, ремонтні роботи проводять без затримки. За необхідності потрібні комплектуючі доставляються у стислий термін. При цьому ціна ремонту стартера знаходиться на доступному рівні, а якість підтверджується гарантією.

Алгоритм надання послуг виглядає так:

 • Обговорення з клієнтом ознак несправностей, з'ясування можливих причин.
 • Діагностика, виявлення поломок, дефектів.
 • Перевірка на спеціальному стенді для виявлення поломки пускача або електрогенератора.
 • Підготовка висновків з описом проблем та способами їх усунення.
 • Ремонт – заміна зношених, уражених корозією деталей, балансування, заміна обмотки.
 • Відновлення з'єднань в електрообладнанні.

Капремонту часто піддається муфта, корпус з магнітами. Для цього виконують балансувальні роботи, перемотування. Розрахунок вартості виконується у кошторисі з урахуванням обсягу робіт, виду запасних частин.

Майстри автотехцентру рекомендують дотримуватись певних правил експлуатації транспортного засобу, щоб уникнути складних проблем та незапланованих витрат на їх усунення.

Тривалість активного моменту при повертанні ключа в замку запалювання не повинна перевищувати 4 секунд. Між поворотами необхідно дотримуватись інтервалів у дві хвилини. Якщо запуск двигуна відбувся, ключ слід відпустити без утримання.

Дотримання рекомендацій, регулярно техобслуговування та професійний ремонт – умови, що дозволяють підтримувати автомобіль у справному стані. Всі ці послуги надає спеціалізований техцентр у Києві. Гарантуємо стислі терміни та високу якість сервісу.

Переваги ремонту стартерів на СТО Elcars

Обслуговування та ремонт авто стартерів у нашому сервісному центрі здійснюється за попереднім записом. Тому навіть при щільному робочому графіку можна знайти час для перевірки автомобіля та усунення несправностей.

Ми постійно працюємо над покращенням обслуговування та розширенням переліку послуг, пропонуємо максимально комфортні та вигідні умови співпраці. Серед переважних сторін нашого сервісу:

 1. Пости та робочі ділянки зі спеціалізованим обладнанням нових модифікацій, професійний інструмент, стенди та діагностичні комплекси.
 2. Мінімально можливі терміни виконання робіт за високої якості результату. Прийом клієнтів організовано так, щоб не було черг.
 3. Роботи виконують діагности, автомеханіки, муляри з досвідом від 10 років, які регулярно відвідують тренінги та підвищують кваліфікацію.
 4. Поповнювані складські запаси запасних частин оригінального виробництва, технологічних рідин та витратних матеріалів дозволяють вести ремонтні роботи без перерви та очікування доставки.
 5. Конкурентна ціна на ремонт стартера у Києві та області. Розрахунки здійснюються в індивідуальному порядку, узгоджена сума не змінюється.
 6. Просторий VIP-зал з м'якими диванами, гарячими та холодними напоями, Wi-fi. Якщо клієнту потрібно поїхати у справах, ми надаємо безкоштовний трансфер.