Ремонт генераторов у Києві

Онлайн запис на сервіс
  Коли потрібний ремонт автогенератора

  Електропостачання автомобіля, стабільне функціонування зовнішнього та внутрішнього підсвічування, електрообладнання багато в чому залежить від стану генератора. Вихід з ладу пристрою або його окремих компонентів викликає проблеми при експлуатації транспортного засобу, а в деяких випадках призводить до неможливості запуску двигуна. Щоб усунути несправності, знадобиться діагностика та ремонт генератора в умовах СТО. Ми надаємо комплекс послуг, спрямований на перевірку, виявлення причин неполадок та їхнє ефективне усунення. Роботи виконуються на найвищому професійному рівні, що підтверджується гарантійними зобов'язаннями.

  Якщо вам потрібно зробити ремонт генератора з гарантією, запишіться на обслуговування в наш сервіс. Про можливі несправності можуть сигналізувати такі ознаки:

  • Миготливий режим або безперервне горіння лампочки рівня заряду акумулятора при ДВС.
  • Акумулятор швидко втрачає заряд, википає рідина.
  • Складнощі із запуском мотора.
  • Тьмяне світло зовнішнього та внутрішнього підсвічування, надто слабкий звуковий сигнал.
  • Зміна яскравості світла зі збільшенням чи зменшенням обертів.
  • Поява сторонніх звуків.

  Основною причиною несправностей є вироблення ресурсу та повне зношення деталей, ураження металевих частин корозією. Також неполадки виникають при підвищених навантаженнях на машину, внаслідок перегріву та впливу хімічних речовин.

  Самостійне втручання часто ускладнює проблему, тому при появі перших ознак поломки слід звертатися на СТО з ремонту генераторів для діагностики та усунення несправностей. Як показує практика, найшвидше зношуються щітки, підшипники, кріплення. Згодом на корпусі пристрою з'являються тріщини та сколи. Порушення електропостачання часто відбувається внаслідок пробою ізоляції та короткого замикання.

  Майстри СТО швидко та точно встановлюють причину проблем та усувають її ефективним способом. За потреби проводиться заміна комплектуючих, виконується терміновий ремонт за доступною вартістю. Розрахунок ціни ремонту генератора провадиться після визначення обсягу робіт. План робіт та сума узгоджуються з клієнтом.

  Ремонт автомобільних генераторів у Києві

  Діагностика та ремонт автогенератора з відновленням або заміною пристрою за доступною ціною проводиться в нашому спеціалізованому сервісі. Роботи виконуються у порядку й включають такі етапи:

  1. Прийом ТЗ, обговорення з клієнтом ознак несправностей.
  2. Огляд та діагностика генератора на стенді. Оцінка техстану та працездатності.
  3. Зняття, розбирання пристрою, очищення від забруднень.
  4. Огляд та дефектування для виявлення зношених та пошкоджених деталей.
  5. Пошук інших причин, якщо пристрій справний.
  6. Розрахунок вартості ремонту генератора, визначення термінів виконання.
  7. Безпосередньо ремонт. Поточний – із реставрацією чи заміною окремих деталей. Капітальний – із заміною вузла.
  8. Авторемонтні роботи. Поточні – передбачають заміну зношених та пошкоджених компонентів. Капремонт полягає у встановленні нового вузла.
  9. Фінальна перевірка пристрою на стенді.

  Ми організували склад оригінальних комплектуючих, тому терміни та ціна ремонту генератора знаходяться на конкурентному рівні. Замовнику не потрібно самостійно шукати запчастини, купувати їх за завищеною вартістю та довго чекати на доставку.

  Переваги діагностики та ремонту генераторів на СТО Elcars

  Наш автосервіс пропонує авторемонтні послуги, які відповідають євростандартам та сучасним технічним вимогам. Підтвердженням високої якості є численні позитивні відгуки та збільшення постійних клієнтів. Наші основні "плюси" - це:

  • Продумана організація роботи СТО, спеціалізовані ділянки, що оснащені сучасними технічними засобами.
  • Автомайстри з досвідом від 12 років. Ми несемо відповідальність за результат та працюємо без помилок.
  • Письмові гарантійні зобов'язання – безстроково на роботу та на 1 рік на запасні частини.

  Лояльні ціни на ремонт генераторів, спецпропозиції постійним клієнтам.