Заміна мастила в редукторі у Києві

Заміна мастила в редукторі

Назва послуги
Ціна
Заміна мастила в передньому мосту
від 300 грн
Заміна мастила в задньому мосту
від 300 грн
Заміна мастила в редукторі
від 300 грн

Інші послуги

Онлайн запис на сервіс
  Періодичність заміни мастила в редукторі

  Редуктор складається з шестерень та інших деталей, які стикаються один з одним. Для зниження сили тертя та захисту деталей від перегріву потрібно проводити заміну мастила в редукторі з такою періодичністю:

  • у нових автомобілях – через 1 – 2 тис. км;
  • в авто із пробігом – через 30 тис. км.

  Якщо транспортний засіб постійно їздить у міських умовах, у режимі «прискорення – гальмування», використовується для перевезення у причепі важких вантажів, то мастило швидко втрачає властивості і така процедура проводиться частіше.

  Щоб деталі добре охолоджувалися, очищалися від забруднень та прослужили тривалий термін, потрібно стежити за чистотою, станом та кількістю мастильного матеріалу.

  На нашій СТО можна перевірити рівень мастила та залити новий якісний матеріал. Для кожного автомобіля ми підбираємо певну марку, рекомендовану виробником, що забезпечує оптимальні умови роботи механізму.

  Від чого залежить вартість заміни мастила в редукторі

  У нашому сервісі вартість заміни мастила в редукторі розраховується окремо для кожного автомобіля. Сума залежить від таких факторів:

  • марка та модель автомобіля;
  • бренд, кількість мастила;
  • необхідність супутнього ремонту.

  Для однопривідних машин використовується 1 - 2 літри, з повним приводом - мінімум 3 літри. Розрахунок проводиться після огляду та підбору мастильного матеріалу, вартість повідомляється клієнту до початку робіт.

  Для чого необхідно міняти мастило

  Якісний мастильний матеріал створює на поверхні деталей тонкий шар, який виконує такі завдання:

  • Відводить тепло, яке створює працюючий двигун.
  • Очищає поверхню деталей від твердих частинок та інших забруднень.
  • Захищає механізм від корозії та механічних пошкоджень.

  У процесі експлуатації мастило забруднюється, втрачає початкові властивості. Якщо його вчасно не замінити, то елементи редуктора будуть перегріватися і термін їхньої служби значно скоротиться.

  Чому потрібно звертатися до СТО ElCars

  Якщо настав час для техобслуговування або ви вважаєте, що вже треба замінити мастило, приїжджайте в автосервісі ElCars. Тут проводиться перевірка стану та заміна мастила в задньому редукторі, передній роздатці. Процедура займає 15 - 20 хвилин, для заміни використовується мастило відповідної марки. Також майстер оцінює стан деталей механізму.

  Після обслуговування в нашому сервісі ваш автомобіль буде легко заводитись навіть у мороз, а його вузли та деталі прослужать довгий час без ремонту.