Технічне обслуговування автомобілів у Києві

Інші послуги Elcars автосервісу

Назва послуги
Ціна
Заміна моторного масла та масляного фільтра
250 грн
Заміна повітряного фільтра
100 грн
Заміна антифризу
500 грн
Заміна свічок розжарювання
від 250 грн за од.

Онлайн запис на сервіс
  Технічне обслуговування на СТО Elcars

  У процесі експлуатації легкового авто зношуються деталі, збільшуються проміжки між окремими елементами, з'являються дефекти. Причиною можуть бути як природні процеси, так і часта їзда дорогою з вибоїнами, підвищені навантаження, використання низькоякісних ПММ. Регулярне та в повному обсязі тех. обслуговування авто в автоцентрі дозволяє своєчасно виявляти та усувати невеликі поломки, не допускати їх перетворення на серйозні несправності, що впливають на безпеку. Нові автомобілі рекомендується піддавати нульовому ТО після пробігу від 1000 до 3000 км. В рамках техобслуговування замінюється заводське мастило, перевіряється стан вузлів та агрегатів, проводяться регулювання та інші необхідні процедури.

  На нашій СТО преміум-класу надаються такі види послуг з технічного обслуговування автомобілів усіх марок та моделей:

  • перевірка ДВЗ - рекомендована частота становить кожні 10 000 км пробігу;
  • діагностика елементів підвіски – через 10000 км;
  • заміна масла в двигуні – періодичність залежить від технічних характеристик машини та умов її експлуатації;
  • тестування гальмівної системи проводиться після 10 тис. км пробігу або кожні 6 – 12 місяців;
  • оновлення гальмівної рідини та фільтра паливної системи – через 20 тис. км.

  Список конкретних планових процедур наводиться у сервісній картці. При цьому враховується пробіг, навантаження та інші зовнішні фактори. При всіх регламентних ТО замінюється мастило в моторі, що фільтрують елементи, ретельно оглядається ТЗ по 41 пункту.

  Оскільки у нас часто зустрічається паливо низької якості, замінювати мастильні матеріали потрібно частіше. Це дозволить зменшити силу тертя та запобігти прискореному зносу деталей.

  У вартість обслуговування авто включаються тестування та перевірки, які виконувались. Також враховується обсяг та складність ремонту, види та ціни запчастин.

  Коли проводиться регламентне ТО

  Періодичне обслуговування, передбачене регламентом виробника, зачіпає всі ключові вузли та системи. Це забезпечує своєчасне виявлення та усунення невеликих поломок, попередження їх розростання до масштабної проблеми. В рамках ТО-1 проводиться діагностика таких компонентів:

  • ДВЗ, елементів трансмісії. Перевіряються всі складові, заливається свіжа олія, замінюються фільтри всіх видів, свічки, ремені. Оцінюється герметичність компонентів системи охолодження, перевіряється рівень технічних рідин.
  • Ходової. Проводиться ретельний огляд, оцінюється стан кермових тяг, кульових опор. Перевіряється ступінь зношеності запчастин, виявляються дефекти та пошкодження.
  • Автошини, електроустаткування. Здійснюється замір тиску в шинах, рівень зарядки акумулятора, регулюється робота оптики.

  Переважною стороною регламентних заходів є розробка виробником конкретних показників кожної іномарки. Дотримання встановленого порядку, частоти та повноти передбачених операцій дозволяє підтримувати ТЗ у технічно справному стані, що гарантує безпеку для водія та пасажирів.

  До послуг професійного ТО нашого автосервісу входить:

  • Комп'ютерна діагностика. Перевірка стану систем та агрегатів, виявлення несправностей, дефектів та зношених деталей.
  • Заміна мастила та технічних рідин, встановлення нових фільтрів, інших комплектуючих.
  • Регулювальні та балансувальні процедури, усунення люфтів.
  • Перевірка оптичних елементів.
  • Чищення автокондиціонера, радіатора пічки, затискачів.

  У сервісному центрі заміна мастила та діагностика авто за 41 пунктом триває в середньому 1,0 - 1,5 години. Ціни на ТО машини можна подивитися на сайті компанії або уточнити у менеджера.

  Переваги послуг СТО «Елькарс»

  Наша преміальна станція – це якісний сервіс із наданням офіційної гарантії. Ми приймаємо за попереднім записом, записатися на ТО на нашу СТО можна телефоном або шляхом онлайн-запису. Серед основних переваг наших послуг варто відзначити:

  • Високоякісне обслуговування машин будь-якої марки, класу та стану. Точна діагностика дає достовірну інформацію, що є умовою для успішного ремонту та безпроблемної експлуатації у післяремонтному періоді.
  • Виконуємо всі види ТО за регламентом та рекомендаціями виробника. Готуємо ПС до зими та літа.
  • Високотехнологічне обладнання – максимально укомплектовані стенди для перевірки та регулювання, скануючі пристрої, мотор-тестери та спеціальне ПО.
  • Після обстеження майстер пропонує клієнту кілька різних за ціною способів вирішення проблеми.
  • Усі операції виконують майстри та діагности з досвідом від 12 років, точно визначають проблемні ділянки та ефективно усувають проблеми.
  • Якщо для ремонту потрібно замінити вузли та деталі, ми використовуємо оригінали, які є на великому складі. Доставляємо запчастини на замовлення.
  • Автоцентр працює з понеділка до суботи. Для максимальної зручності та економії часу прийом ведеться за записом. Клієнту потрібно підібрати зручний час та заздалегідь записатися.
  • Для кожного автовласника – послуги персонального менеджера, який контролює процес та консультує. При розрахунку вартості ТО авто враховуються ті роботи, які необхідні у конкретному випадку.