Заміна амортизаторів у Києві

Онлайн запис на сервіс
  Коли потрібна заміна амортизаторів

  Якісний справний амортизатор гасить удари та вібрації, які виникають під час руху по нерівному дорожньому полотну або бездоріжжю. Це забезпечує комфортні умови для водія та пасажирів. Але якщо такі поїздки відбуваються часто, автомобіль експлуатується при підвищених навантаженнях, то елементи підвіски швидко зношуються та виходять із ладу. У такому випадку проводиться заміна амортизатора та інших елементів ходової частини. На нашій СТО можна перевірити підвіску і замінити зношені комплектуючі за доступною вартістю.

  Також у нас можна зробити комплексну діагностику авто та пройти регламентне технічне обслуговування, у процесі якого оцінюється стан усіх систем та механізмів, замінюються елементи, які повністю виробили свій ресурс. Завдяки наявності на складі оригінальних комплектуючих, ремонтні роботи виконуються швидко.

  Замінюються елементи у разі максимального зношування або сильних пошкоджень. При цьому заміна задніх і передніх амортизаторів повинна виконуватися попарно, щоб удари і коливання поглиналися однаково.

  Основними ознаками того, що пристрій, що амортизує, досяг повного зносу і не справляється із завданням, є:

  • Недостатня стійкість під час руху, розгойдування в сторони.
  • Погіршення маневреності та керованості.
  • При прискоренні просідає задня частина авто, при уповільненні – передня.
  • Помітне збільшення гальмівного шляху.
  • При маневруванні машина відхиляється від завданої траєкторії.
  • Ознаки нерівномірного зношування на шинах.
  • На елементах підвіски з'явилися плями мастила.
  • Максимальне фізичне зношування.

  Нормативний термін служби демпфера становить від 40 000 до 150 000 км пробігу. На практиці все залежить від особливостей його конструкції, навантажень та умов експлуатації автомобіля. Автомобілісту слід враховувати, що передні стійки знаходяться в безпосередній близькості до силової установки, тому вони схильні до прискореного зносу.

  На нашій СТО виконуються всі види ремонту, ціна заміни амортизатора є обґрунтованою, а якість – гарантується письмово.

  Етапи заміни амортизаторів

  У нашому техцентрі роботи виконуються досвідченими майстрами на спеціально обладнаній ділянці. Використання оригінальних комплектуючих, дотримання технічних регламентів та рекомендацій автовиробника дозволяє досягати максимально якісного результату, який поєднується з демократичною ціною заміни амортизаторів та супутніх робіт. Стандартні операції виконуються за відпрацьованою схемою.

  Процедура заміни передніх амортизаторів включає наступні етапи:

  1. Колесо фіксується на спеціальній опорі.
  2. Знімається стійка та кермовий наконечник.
  3. Від'єднується шланг та подушка.
  4. Пружина стійки стягується.
  5. Демонтується пильник, знімаються кріплення.
  6. Проводиться огляд складових елементів, виявляються пошкодження та ознаки зношення, складається дефектувальна відомість.
  7. Встановлюються нові пристрої та деталі.

  Пристрій складається із різних деталей. Вийти з ладу може опора, стійка чи підшипник, які замінюються на нові. Також можливе встановлення всього пристрою. На вартість заміни амортизаторів впливає виробник та особливості конструкції. Якщо діагностика показує знос конкретної деталі, її замінюють.

  Ми маємо великий вибір пристроїв і комплектуючих на складі, тому ціна заміни стійок амортизаторів або інших компонентів знаходиться на доступному рівні, а роботи займають 1,5 – 2 години. Ціни можна переглянути в прайсі.

  Переваги заміни амортизаторів на СТО Elcars у Києві

  Преміальний техцентр обслуговує автомобілі всіх марок та в будь-якому стані, виконує максимально повний перелік робіт, не завищує ціни на заміну амортизатора та гарантує відповідність європейським стандартам.

  Нашим клієнтам пропонуємо наступні вигоди та переваги:

  • Застосування прогресивних технологій та технічних засобів останнього покоління, які регулярно перевіряються та оновлюються.
  • Команда досвідчених майстрів із спеціальною підготовкою.
  • Відповідальні процеси перебувають під постійним контролем, а результат проходить перевірку.
  • Власна база оригінальних комплектуючих. У нас є всі вузли та деталі для швидкого та якісного ремонту.
  • Найкраща вартість заміни амортизаторів у Києві, прозорий розрахунок та узгодження із замовником.
  • Мінімальні витрати часу обслуговування. Клієнт приїжджає у зручний, заздалегідь узгоджений час, роботи цього виду займають 1 – 2 години. Можлива присутність на ділянці, для відпочинку відкритий комфортний зал.
  • З клієнтом укладається договір, надається необхідна документація. За запитом завжди можна переглянути історію технічного обслуговування.