Відновлення авто після ДТП у Києві

Ремонт авто після ДТП у Києві

При попаданні в аварію автомобіль отримує пошкодження різного ступеня. Це можуть бути як невеликі вм'ятини та розбиті фари, так і порушення геометрії кузова, глибокі деформації. Щоб усунути такі наслідки, знадобиться відновлення автомобіля після ДТП на СТО. У таких випадках виконуються різні кузовні роботи, витяжка, заміна фар та скла, реставрація лакофарбового покриття.

У нашому автосервісі можна зробити діагностику, дефектування, відновити і пофарбувати кузов з цифровим підбором фарби. Такі роботи є досить затребуваними, виконуються досвідченими майстрами на спеціалізованій дільниці.

Оскільки транспортні засоби отримують різні пошкодження, при надходженні до сервісу обов'язково проводиться дефектування авто, за результатами якого готується план ремонту та список запчастин для заміни, а також розраховується вартість робіт.

Деталі з невеликими ушкодженнями підлягають відновленню, інші замінюють на нові. Наявність власного складу автозапчастин дозволяє швидко підібрати необхідні комплектуючі. Якщо потрібно, організуємо доставку вузлів та деталей на замовлення.

В рамках відновлювальних робіт виконується:

 • Демонтаж, розбирання, дефектування пошкоджених деталей.
 • Реставрація локальних ділянок, рихтування.
 • Повне відновлення кузова, зокрема фар, капота, крил.
 • Доведення геометричних параметрів до заводських із перевіркою на спеціальному устаткуванні.
 • Видалення вм'ятин без фарбування, витяжка авто після ДТП стапелем.
 • Зварювання пластикових елементів, усунення тріщин та сколів.
 • Перевірка та ремонт обладнання будь-якої складності.
 • Комп'ютерний підбір тону фарби, часткове або повне фарбування.
 • Нанесення антикорозійного покриття.
 • Поліровка, покриття захисним засобом.
 • Детейлінг миття, чищення салону, видалення сторонніх запахів.

Внаслідок ДТП, при наїзді на різні перешкоди, в основному, страждає бампер, крила та інші кузовні елементи. Вони деформуються, покриваються тріщинами та сколами. У нашому техцентрі застосовуються ефективні технології, які дозволяють безслідно прибрати вм'ятини, тріщини та відновити геометричні параметри.

За допомогою стапеля проводиться якісна витяжка, внаслідок чого попереджається прискорене зношування ходової та автошин, забезпечуються безпечні умови руху.

Пошкоджений автомобіль обов'язково проходить ретельний огляд, комп'ютерну діагностику для виявлення та оцінки пошкоджень, несправностей. Така процедура дозволяє виявити приховані поломки та непомітні подряпини, які можуть стати причиною розвитку корозійних процесів.

Процес відновлення авто на СТО Elcars

Професійний ремонт авто після ДТП дозволяє відновити функціональність систем, агрегатів та механізмів, повернути блиск лакофарбовому покриттю. Якщо є можливість – елементи реставруються, решта – замінюється на нові.

Відновлювальні роботи виконуються у такій послідовності:

 1. Надходження на СТО, діагностика, дефектування автомобіля після ДТП, підготовка висновків та розрахунок вартості.
 2. Основний етап. Включає демонтаж та розбирання, підбір комплектуючих. Виправлення геометрії, видалення вм'ятин та подряпин. Фарбування, полірування. Особлива увага приділяється системі безпеки. Замінюються подушки, що вистрілили, та інші елементи. Перепрограмується електронний блок керування.
 3. На замовлення – наноситься захисне покриття, проводиться хімчистка та озонування салону.
 4. Перевірка якості результату, візуальний огляд та тест-драйв.
 5. Клієнт отримує відремонтований сяючий автомобіль та гарантію на виконані роботи та на встановлені комплектуючі. Розрахунок вартості ремонту автомобіля після ДТП проводиться після діагностики та погоджується із замовником.

Чому краще відновлювати авто після ДТП у автосервісі "Елькарс"

Ефективна організація роботи автосервісу, тісна взаємодія з автовласником дає змогу успішно вирішувати складні завдання. Звернувшись до нас для відновлення автомобіля після аварії, ви отримаєте такі вигоди:

 • Застосування сучасних технологій, дотримання найвищих стандартів обслуговування, технічних вимог.
 • Повну номенклатуру оригінальних запасних частин, технологічних рідин, лакофарбових та витратних матеріалів.
 • Прийом у погоджений день та час. Клієнтам не доводиться чекати у черзі, всі питання оперативно вирішує персональний менеджер.
 • Конкурентні ціни на ремонт авто після ДТП, широкий перелік додаткових послуг.
 • Стислі терміни – діагностика та підбір запчастин займає 2 – 3 дні. Основний етап - залежить від стану авто.
 • Автовласник може перебувати на ділянці під час роботи. ТБ – суворо дотримується.