Капітальний ремонт двигуна (ДВС) у Києві

Ремонт двигуна

Назва послуги
Ціна
З/в двигуна
від 650 грн
Ремонт ГБЦ
від 650 грн
Капітальний ремонт двигуна
від 650 грн
Заміна опор (подушок) двигуна
650 грн
Заміна переднього сальника колінвалу
від 330 грн
Заміна заднього сальника колінвала (при знятій КПП)
від 330 грн
Зняття/установка/заміна форсунок високого тиску
від 650 грн
Діагностика паливних форсунок високого тиску на стенді (за 1 од. без з/в)
від 330 грн
Зняття/установка/заміна ПНВТ
від 330 грн
Діагностика ПНВТ на стенді (без з/в)
від 650 грн
Заміна водяного насоса (помпи) (при знятому ремені ГРМ)
від 780 грн

Інші послуги

Онлайн запис на сервіс
  Коли необхідний ремонт двигуна

  Двигун – головний агрегат автомобіля, який виробляє механічну енергію, необхідну для його руху. У процесі експлуатації на нього постійно впливають механічні чинники, висока температура, хімічні речовини. В результаті зношуються головні компоненти, на деталях з'являються дефекти. Після тривалого пробігу та за наявності певних ознак проводиться ремонт двигуна з відновленням або заміною його вузлів та комплектуючих. Вид та обсяг ремонтних робіт залежить від пробігу, особливостей експлуатації та обслуговування, якості використовуваних ПММ та автозапчастин.

  Найчастіше капітальний ремонт двигуна авто необхідний після пробігу в 150000 - 250000 км. Після тривалої експлуатації та під впливом різних факторів вузли та механізми зношуються, втрачають початкові характеристики та виходять з ладу. Після діагностики, огляду та дефектування майстер робить висновок – перебрати мотор або виконати капітальний ремонт.

  Тому на нашій СТО в Києві ремонт двигуна проводиться після комп'ютерної діагностики та візуально-акустичного обстеження агрегату. Крім того, при надходженні машини в сервіс з автовласником обговорюються ознаки несправностей.

  На те, що потрібен ремонт двигуна, вказує погіршення його початкових параметрів, падіння потужності, збої в роботі, стукіт і сторонні звуки. Характерною ознакою є підвищена витрата паливно-мастильних матеріалів та падіння компресії в циліндрах. Під час огляду можна знайти пошкодження, тріщини на корпусі, наліт на свічках запалювання.

  Якщо виявлені несправності та проблеми досить серйозні, а для їх усунення потрібне розбирання силової установки та заміна основних компонентів, проводяться капітальні роботи. Ціна капітального ремонту двигуна залежить від обсягу та складності процедур, вартості запасних частин для заміни, супутніх робіт.

  На нашій СТО ремонт двигунів виконується якісно, ​​що підтверджується наданням офіційної гарантії. Після ремонту робочий ресурс ДВС відновлюється до 80 – 85%, що дозволяє надалі ефективно експлуатувати транспортний засіб та відсуває терміни купівлі та встановлення нового мотора.

   

  Капітальний ремонт двигуна у Києві

  На СТО з ремонту двигуна послуги надаються на високому професійному рівні. При цьому дотримуються регламенти конкретного виробника та технічні вимоги, використовується обладнання нових модифікацій та високоточні прилади.

  Також у нас можна зробити діагностику двигуна, яка є обов'язковим заходом при підготовці до авторемонтних робіт. Перевірка проводиться із застосуванням комп'ютерних технологій та інструментальних методів, що дозволяє отримати об'єктивну та точну інформацію про стан силової установки. За підсумками обстеження готується план робіт, розраховується ціна ремонту двигуна та супутніх послуг. План та кошторис узгоджуються з клієнтом, після чого майстер приступає до роботи.

  Капремонт включає такі етапи:

  • Зняття та розбирання ДВС.
  • Промивання, видалення нагару та забруднень за допомогою спеціальної автохімії.
  • Візуальний огляд, оцінка стану та підготовка дефектувальної відомості.
  • Реставрація деталей
  • Заміна вузлів, які не підлягають відновленню.
  • Зборка та монтаж силової установки.
  • Тестування на різних оборотах та режимах.

  На ціну капітального ремонту двигуна та терміни його виконання впливають різні фактори – модель та тип кузова автомобіля, особливості двигуна, КПП та інших агрегатів. Важливим підготовчим етапом є дефектування.

  Після демонтажу двигуна майстер проводить огляд всіх компонентів, оцінює стан і ступінь зносу, виявляє пошкодження. Визначає можливість подальшої експлуатації після відновлення чи необхідність встановлення нових комплектуючих. Найчастіше замінюються прокладки, кільця, втулки. На складі сервісу з ремонту двигунів завжди є запаси оригінальних запчастин, що позбавляє клієнта від клопоту та прискорює процес. У разі потреби – організуємо доставку комплектуючих у стислий термін та за доступною вартістю.

  Після завершення ремонтних робіт та перевірки якості клієнт оплачує вартість капітального ремонту двигуна та отримує офіційну гарантію.

  Як записатися на ремонт двигуна в СТО Elcars

  Нашому автосервісу довіряють та високо оцінюють його роботу як автомобілісти, так і автоексперти. Зі свого боку ми пропонуємо такі «плюси»:

  1. Якісне виконання поточних та капітальних робіт.
  2. Сучасне технічне оснащення та свій склад автозапчастин.
  3. Професійний ремонт двигуна за ціною, яка є конкурентною.
  Ми надаємо послуги з ремонту двигунів за попереднім записом. Зателефонуйте, погодьте зручний час і на вас чекатиме персональний менеджер і вільний майстер.