Заміна мастила в АКПП у Києві

Автомобілі, оснащені автоматичною коробкою передач, максимально зручні в експлуатації. Якісне обслуговування, регулярна заміна мастила в АКПП забезпечує коректну роботу механізму та його тривалий термін служби. При цьому важливо використовувати мастильний матеріал, який рекомендує автовиробник.

Для автоматів використовують олію з різними присадками:

 • проти утворення піни;
 • для захисту від корозії;
 • антизадирними;
 • для покращення тепловідведення;
 • для стабілізації структури.

У процесі експлуатації автомобіля та під впливом високої температури рідина АТФ втрачає властивості, забруднюється. В результаті елементи коробки погано змащуються, перегріваються, на них з'являються дефекти, що призводить до виходу механізму з ладу. Тому потрібно регулярно проходити технічне обслуговування, перевіряти стан робочих рідин та за необхідності – замінювати їх.

На нашій СТО виконуються всі роботи, пов'язані з техобслуговуванням та ремонтом автоматичних КПП різного типу. У першому етапі проводиться діагностика. Майстер перевіряє рівень та якість мастила, стан деталей коробки. Для заміни використовується якісне мастило, яке підбирається з урахуванням рекомендацій виробника.

Коли необхідно міняти мастило в АКПП

Автоматична коробка робить керування машиною простим та зручним, оскільки не потрібно вручну перемикати швидкості. Але такий механізм є вимогливим до обслуговування та ремонту. Важливим моментом технічного обслуговування є заміна мастила в коробці автомат, яку підбирають з урахуванням типу трансмісії, навантажень. Основні параметри трансмісійної рідини наводять у технічній специфікації.

У нашому автосервісі оновлення мастильного матеріалу здійснюється двома способами:

 • частково;
 • повністю.

При частковій заміні відпрацювання не повністю зливають. При повній заміні відпрацьований матеріал повністю видаляють та очищають всі деталі механізму. Після повноцінної заміни можуть тимчасово виникати складнощі з перемиканням передач. Це пояснюється тим, що вузли та деталі коробки прискорено зношуються, а коли їх ретельно очищають, виникає підвищений тиск на поверхню. Тому фахівці нашого сервісного центру завжди попереджають про такі наслідки повної заміни.

Термін оновлення мастила для конкретного автомобіля наводиться у регламенті автовиробника. У середньому частково замінюють матеріал після пробігу 20000 км, повністю – після 50000 – 60000 км. Згодом мастильний матеріал втрачає властивості, змінює колір та консистенцію, у ньому з'являються домішки. Щоб деталі добре змащувалися, не перегрівалися та очищалися від забруднень, потрібно постійно контролювати рівень та стан рідини, за необхідності – міняти її.

У нашому сервісі можна пройти діагностику, якщо виявлено витік мастила, перевірити рівень, оновити ATF рідину, замінити пошкоджені деталі.

Основні способи заміни масла в коробці автомат

Якщо мастило виробило ресурс, стало темним і в'язким або стався витік, майстри нашого сервісу підберуть відповідний матеріал і швидко його замінять. У нашому автосервісі в Києві заміна мастила в АКПП виконується:

 • ручним способом;
 • за допомогою спеціального апарату.

Вручну замінюють 50 - 60% мастила. Відпрацьовану рідину зливають через спеціальну горловину та доливають нову.

За допомогою вакуумного обладнання мастило повністю видаляють із магістралей, поверхню деталей ретельно очищають. Завдяки апаратній процедурі забезпечується ефективний захист деталей від перегріву та розвитку корозії, швидкості перемикаються плавно, без ривків. За ціною заміна мастила в АКПП за допомогою вакуумного апарату коштуватиме дорожче за ручну процедуру, оскільки при автоматизованому методі використовується на 50% більше мастила.

На складі нашого автосервісу є великий вибір оригінальних мастильних матеріалів із протизадирними, антикорозійними та іншими присадками. Тому ми швидко підбираємо потрібний матеріал для конкретного автомобіля.

Переваги при повній заміні мастила в коробці автомат

Стандартна процедура оновлення мастильного матеріалу включає такі роботи:

 • зняття піддону картера;
 • видалення залишків відпрацювання та забруднень;
 • встановлення нової прокладки.

Якщо в машині встановлено фільтр грубої очистки, його очищають від забруднень.

Апаратна заміна є затребуваною послугою нашого автосервісу. Серед переваг повної заміни мастила в АКПП варто зазначити:

 • Створення рівномірного масляного шару поверхні елементів коробки.
 • Ефективний захист деталей від впливу високої температури та перегріву.
 • Відведення металевих частинок та різних забруднень, які створюють абразивну дію.
 • Коректна робота АКПП, плавне перемикання швидкостей.
 • Тривалий термін служби механізму.

У нашому автосервісі використовується сучасне вакуумне обладнання, автоматизована процедура займає 15 – 20 хвилин, демонтаж та встановлення картера при цьому не проводиться. Автовласник за бажанням може бути присутнім на ділянці під час проведення робіт або зачекати у комфортному залі для клієнтів.

Чому потрібно звертатися до СТО ElCars

Автосервіс ElCars пропонує послуги діагностики, ремонту та заміни робочих рідин. Трансмісійне масло замінюється в рамках планового техобслуговування, одночасно з ремонтом або у разі витоку. Інтервал обслуговування скорочується, якщо автомобіль постійно використовується у міських умовах із частим торканням та зупинками, для перевезення масивних вантажів.

Звернувшись до нас, клієнт отримує такі переваги:

 • Комплексне обслуговування, що включає діагностику, заміну мастила, ремонт.
 • Економія часу. Ми приймаємо у заздалегідь узгоджений день, процедура без додаткових послуг займає до 20 хвилин.
 • Великий вибір витратних матеріалів та оригінальних запасних частин.
 • Безкоштовні консультації експертів сервісного центру.