Ремонт гальмівної системи у Києві

Ремонт гальмівної системи

Назва послуги
Ціна
Заміна гальмівної рідини (з прокачуванням)
від 330 грн
Заміна передніх гальмівних колодок
від 330 грн
Заміна передніх гальмівних дисків
від 650 грн
Заміна переднього гальмівного супорта
від 650 грн
Заміна головного гальмівного циліндра
від 650 грн
Заміна задніх гальмівних колодок
від 930 грн
Заміна задніх гальмівних колодок
від 330 грн
Заміна задніх гальмівних барабанів
від 650 грн
Заміна задніх гальмівних дисків
від 650 грн
Заміна заднього гальмівного циліндра
від 330 грн
Заміна заднього гальмівного супорта
від 650 грн
Заміна троса ручного гальма
від 330 грн
Профілактика передніх гальмівних супортів (з/в, заміна пильовиків та змащення напрямних)
від 330 грн
Профілактика задніх гальмівних супортів (з/в, заміна пильовиків та змащення напрямних)
від 330 грн

Інші послуги

Онлайн запис на сервіс
  Ознаки несправності гальмівної системи

  Надійні гальма – одна з головних умов безпеки руху. Експлуатація машини з неполадками в гальмах забороняється. Тому за найменших підозр на несправність слід звертатися на СТО з ремонту гальмівної системи для діагностики та усунення проблем. Ми обслуговуємо автомобілі різних марок з гідравлічним або пневматичним приводом, ефективно усуваємо поломки будь-якої складності.

  Наш спеціалізований сервіс у Києві має в своєму розпорядженні сучасне обладнання та склад комплектуючих для авто різних моделей, тому роботи виконуються якісно та в стислі терміни.

  У нас можна пройти діагностику, планове технічне обслуговування, зробити ремонт гальмівної системи з відновленням чи заміною її складових. Усі роботи виконуються за обґрунтованою вартістю та з наданням офіційної гарантії. 

  Важливо своєчасно помітити неполадки в ТЗ та звернутися за професійною допомогою. Це дозволить уникнути небезпечних ситуацій на дорозі та зробити ремонт гальм із мінімальними витратами.

  До типових ознак несправностей належить:

  • Провали, туге натискання та інші відхилення у роботі педалі.
  • При натисканні чується скрип, стукіт чи інші шуми.
  • При гальмуванні транспортний засіб йде в бік.
  • Збільшений шлях гальмування.
  • Надмірне нагрівання гальмівних барабанів.
  • Порушення цілісності патрубків та шлангів, протікання рідини.

  При надходженні машини з такими проблемами проводиться її огляд та діагностика, що дозволяє точно визначити причину проблем. Часто несправність виникає через фізичне зношування колодок, які постійно піддаються механічним навантаженням і перегріву. Також відбувається розгерметизація магістралей, протікання рідини, послаблення пружин.

  За результатами перевірки підбираються ефективні способи усунення несправностей, готується список запчастин для заміни. На нашому складі є великий вибір оригінальних комплектуючих, тому процес ремонту йде без затримок, а його якість відповідає високим стандартам.

   

  Діагностика та ремонт гальмівної системи у Києві

  Якість ремонту системи гальм залежить від різних факторів – точності діагностики, типу комплектуючих, досвіду автомайстра. Залежно від масштабу та характеру проблем застосовуються два способи їх усунення:

  1. Обстеження та ремонт. Система розбирається, проводиться дефектування, відновлення або заміна вузлів та деталей.
  2. Профілактика. Проводиться в рамках технічного обслуговування, включає регулювання, перевірку рівня рідини, прочищення магістралей та циліндрів.

  Застосування сучасних технологій та технічних засобів дозволяє отримати об'єктивні та точні результати перевірки. Наприклад, за допомогою силового способу визначається сила при натисканні на педаль. За допомогою інерційного способу вимірюється час спрацьовування приводу, гальмування.

  Для ремонту гальмівної системи авто попередньо перевіряється та заміряється ряд показників:

  • розмір фрикційних накладок;
  • хід педалі, значення зусилля;
  • герметичність магістралей та з'єднань;
  • рівень та стан рідини;
  • цілісність циліндрів;
  • швидкість та коректність спрацьовування механізмів;
  • техстан АBS;
  • присутність нетипових шумів та вібрацій.

  Щоденний контроль стану ТЗ з боку автовласника дозволить вчасно помітити неполадки та усунути їх за оптимальною ціною. Крім того, потрібно дотримуватись повноти та термінів ТО, під час якого замінюються зношені колодки, супорти, циліндри, прокачується система та заливається нова рідина. Це забезпечує безпечну та комфортну експлуатацію транспортного засобу.

  У вартість ремонту гальмівної системи включаються виконані роботи та встановлені запасні частини. Розрахунок проводиться в індивідуальному порядку та узгоджується з клієнтом. Розцінки на конкретні операції наводяться у прайс-листі.

  Переваги ремонту гальмівної системи на СТО Elcars

  Послуги ремонту гальмівної системи з попередньою діагностикою та підбором комплектуючих пропонує наш спеціалізований автотехцентр. Робота організована за принципом повного циклу, тому у нас можна перевірити та відремонтувати ТЗ у стислий термін.

  Серед переважних сторін нашого сервісу слід зазначити:

  1. Комплексний підхід. В одному місці можна пройти обстеження, техобслуговування, усунути несправності та зробити профілактику. Також ми надаємо сучасні детейлінг-послуги.
  2. Успішне вирішення технічних проблем будь-якої складності. Наші майстри швидко виявляють та усувають як типові, так і приховані, складні несправності.
  3. Можливість повної заміни гальмівної системи чи окремих компонентів. Усі комплектуючі в оригінальному виконанні є на нашому складі.
  4. Доступна ціна на ремонт гальмівної системи та інші послуги.
  5. Обслуговування у зручний час за попереднім записом.
  6. Договірні умови, письмова гарантія на виконані роботи.