Заміна масла в МКПП у Києві

Багато сучасних автомобілів старих і нових моделей оснащуються механічною коробкою. У порівнянні з "автоматом" вона піддається більш високим навантаженням, оскільки перемикання передач у ручному режимі не завжди відбувається плавно. Тому обслуговуванню та заміні мастила в МКПП необхідна особлива увага. Такі роботи виконуються в рамках техобслуговування або за необхідності.

 • У нашому автосервісі обслуговування «механіки» включає:
 • перевірку рівня мастила та стану деталей коробки;
 • підбір мастильного матеріалу потрібної марки;
 • злив відпрацювання, видалення забруднень із піддону;
 • закачування нової мастильної рідини.

Роботи виконують досвідчені фахівці з використанням спеціального обладнання. На нашому складі завжди є запаси мастила різних марок, тому ми швидко підберемо матеріал, який рекомендує виробник.

Після технічного обслуговування КПП у вашому авто буде працювати коректно і без шуму, з плавним перемиканням швидкостей. Якісне охолодження деталей та захист їх від корозії дозволить тривалий час обходитися без ремонту та додаткових витрат.

Коли необхідно міняти масло в МКПП

Обслуговування МКПП має певні особливості, що пов'язано з конструкцією механізму та підвищеними навантаженнями у процесі експлуатації. Термін заміни мастила в механічній коробці передач вказується автовиробником. Якщо машина не піддається підвищеним навантаженням, то міняти мастило потрібно через 60 000 - 90 000 км пробігу або після 3 років експлуатації.

Причиною оновлення мастильного матеріалу може бути:

 • Завершення терміну користування. При інтенсивній експлуатації автомобільне мастило швидко втрачає властивості, темніє, стає в'язким, забруднюється. В результаті – деталі механізму погано змащуються, перегріваються та виходять з ладу.
 • Капітальний ремонт механічної коробки, заміна фільтрів. На останньому етапі ремонту замінюють мастильний матеріал.
 • Несправність трансмісії, поява стороннього стуку, пробуксовка, складності при перемиканні.
 • Розгерметизація коробки та витік рідини, сильне забруднення.
 • Купівля автомобіля з пробігом понад 60 000 км.
Якщо настав якийсь із перерахованих моментів, приїжджайте до нашого сервісного центру. Майстер проведе діагностику та визначить, чи потрібно міняти масло в МКПП, встановити нову деталь чи виконати інші роботи.

Як відбувається заміна мастила в механічній коробці передач

Мастильний матеріал замінюється в такому порядку:

 • Зливають відпрацювання на 50 - 80 - 100%, що залежить від способу заміни. Для цього знімається кришка з горловини або демонтується датчик спідометра, якщо коробка типу, що не обслуговується.
 • Демонтують піддон картера та прибирають забруднення. Якщо у піддоні немає прокладки, наш майстер підбере та встановить цей елемент.
 • Після очищення піддон встановлюють місце і заливають нову рідину. Рівень перевіряють щупом. У КП, що не обслуговуються, - заливають до витікання з переливного отвору.

На нашій СТО можна оновити мастильний матеріал частково, повністю або одночасно з фільтром. При частковій заміні зливають половину об'єму, після чого додають від 2 до 6 літрів. Така процедура займає 30 - 60 хвилин і проводиться для автомобілів з пробігом 80000 км.

Повне оновлення проводиться за допомогою вакуумного обладнання. При цьому магістралі повністю очищаються від забруднень та відпрацьованого матеріалу. За ціною заміна мастила в МКПП повністю коштуватиме дорожче часткової за рахунок збільшеної витрати мастила. Але така процедура є більш ефективною, оскільки із системи видаляються всі забруднення.

Мастило оновлюють і разом із встановленням нового фільтра. При цьому зливають 80% відпрацьованого матеріалу, знімають картер, видаляють бруд та встановлюють фільтр. Така процедура триває до 2 годин.

Якщо вам потрібно долити або замінити мастило, не намагайтеся зробити це самостійно. Зателефонуйте до нашого сервісу та запишіться на зручний час. Залежно від автомобіля та способу заміни процедура займе від 30 хвилин до 2 годин.

Ми підберемо якісне мастило, фільтр або інші деталі та замінимо їх за всіма правилами. Ви можете почекати у комфортному залі для відвідувачів або подивитися, як працює майстер.

Переваги заміни олії

При обслуговуванні в нашому автосервісі використовується стенд та вакуумні апарати, що дозволяє повністю відкачати відпрацьований матеріал із системи та добре очистити її від забруднень. За рахунок автоматизації відкачування займає лише 10 хвилин, а вся процедура 1 – 2 години.

Своєчасна заміна олії з використанням якісного матеріалу підходящої марки дає такі переваги:

 • ефективне охолодження деталей коробки;
 • відведення металевої стружки та забруднень;
 • коректну роботу механізму;
 • захист елементів КП від пошкоджень та прискореного зносу.

Як підібрати мастило в МКПП по марці авто

Трансмісійна рідина відрізняється від моторного мастила складом та консистенцією. Тому слід заливати мастило, рекомендоване виробником. Залежно від особливостей КПП використовують конкретний мастильний матеріал:

 • З протизадирними властивостями. Використовують для синхронізованих та несинхронізованих КП з конусною та гіпоїдною передачею.
 • Мультифункціональне мастило API GL-5. Для машин, що експлуатуються в інтенсивному режимі та на високих швидкостях.
 • Мінеральна олія. За ціною заміна мастила в коробці МКПП на мінеральне обійдеться дешевше за інших. Але такий матеріал швидко втрачає властивості.
 • Синтетичні засоби. Ефективно працюють та зберігають властивості протягом тривалого часу.

Завдання водія – звернутися до сервісу. А наші майстри підберуть потрібний матеріал для конкретної марки, розрахують кількість і виконають роботи з гарантією якості.

Чому потрібно звертатися до СТО ElCars

Щоб перемикання швидкостей відбувалося правильно, без ривків і скрегота, потрібно періодично перевіряти кількість, колір та запах мастила. Якщо його характеристики стали змінюватися, необхідно їхати в сервіс на обслуговування. Це дозволить підтримувати коробку у справному стані, запобігти поломкам у дорозі та відсунути терміни капітального ремонту.

Ми обслуговуємо машини всіх марок та будь-якого року випуску, своїм клієнтам забезпечуємо:

 • Обслуговування у заздалегідь узгоджений час.
 • Великий вибір якісних витратних матеріалів та запасних частин.
 • Автоматизована процедура з повним очищенням магістралей.
 • Доступну вартість заміни мастила в МКПП та супутнього ремонту.
 • Зал очікування з інтернетом та смачною кавою.
СТО ElCars працює для вас щодня, крім вихідних. Зателефонуйте або зробіть запис онлайн на зручний час.