Заміна ременя генератора у Києві

Заміна ГРМ

Назва послуги
Ціна
Заміна ременя ГРМ для автомобілів без кондиціонера
від 1090 грн
Заміна ременя ГРМ для автомобілів з кондиціонером
від 1630 грн
Заміна приводного ременя та роликів
від 650 грн

Інші послуги

Онлайн запис на сервіс
  Газорозподільний механізм автомобіля є багатокомпонентною системою. Її основні елементи – розподільний вал, приводи. Основне завдання механізму полягає в тому, щоб відкривати та закривати клапани. При цьому функціонування має бути синхронним із системою запалювання. Основні проблеми з ГРМ виникають у разі виходу з експлуатації приводу. Усунути їх можна шляхом заміни ременя ГРМ на СТО. Майстри рекомендують своєчасно замінювати привід та проводити діагностику, оскільки його знос та пошкодження негативно позначається на роботі двигуна. У нашому спеціалізованому автосервісі можна пройти технічне обслуговування, перевірити стан приводу, розподільного валу та інших елементів, а також замінити зношені або пошкоджені комплектуючі з гарантією якості.

  Через скільки необхідно міняти ремінь ГРМ

  На термін експлуатації приводу впливає якість елемента, інтенсивність навантажень та особливості експлуатації. У середньому заміна ременя газорозподільного механізму провадиться через 65000 – 90000 км пробігу. На практиці інтервал може бути іншим, тому автовласнику потрібно контролювати стан приводу та стежити за ознаками його зношення, до яких належить:
  • Поява різних дефектів – тріщини, розшарування та потертостей, які виникають внаслідок тривалої експлуатації.
  • Проблематичний запуск ДВЗ, зниження потужності. Згодом слабшає натяг приводу, що призводить до збою в системі запалювання.
  • Стукаючі звуки в моторі при підвищенні обертів.
  • Витік мастила або охолоджуючої рідини. Через пошкоджений сальник колінчастого валу на ремінь потрапляє мастило. У разі розгерметизації системи – рідина.
  • При обриві приводу двигун запустити неможливо.

  Для чого необхідно міняти ремінь ГРМ

  При експлуатації машини з ослабленим, пошкодженим приводом відбувається його прокручування по шестірні, що призводить до неполадок у різних системах та вузлах. Якщо своєчасно не замінити привод, виникають такі проблеми:
  • Неможливість чи складність із запуском мотора.
  • Запалення палива відбувається із затримкою або раніше потрібного моменту.
  • Зниження параметрів потужності ДВЗ.
  • Поява підвищених вібрацій.
  • Обрив приводу – небезпечна ситуація, яка під час руху автомобіля може призвести до аварії.
  Деякі автомобілі на поршнях мають спеціальний захист, який запобігає їх деформації у разі обриву ремінної передачі. Але це не завжди захищає від несправності. Тому, щоб уникнути серйозних поломок, проблем із двигуном та ДТП, рекомендується постійно стежити за станом приводу, регулярно проходити техобслуговування та замінювати його, не чекаючи критичного зносу. Пройти діагностику та провести заміну ременя ГРМ у Києві можна у нашому автосервісі. У нас є власний склад оригінальних запчастин, тому роботи виконуються швидко та за оптимальною ціною.

  Як відбувається заміна ременя

  У нашому сервісному центрі надаються комплексні послуги, які включають перевірку ГРМ для оцінки стану та виявлення причин несправностей, добір та встановлення нових автозапчастин. Ремонтні роботи виконуються з урахуванням типу двигуна:
  • За спрощеним алгоритмом – для двигуна з 8 клапанами.
  • З установкою нових клапанів та циліндрів – для мотора на 16 клапанів.
  Одночасно оглядаються ролики, сальники та інші деталі. Часто трапляються пошкодження натяжних роликів, які також підлягають заміні. Також діагностика дозволяє встановити необхідність встановлення нової помпи, яка потрібна для охолодження мотора. У нас виконуються всі роботи, які можуть знадобитися для відновлення працездатності газорозподільного механізму, інших вузлів та систем. При цьому дотримуються рекомендацій автовиробника та діючих технічних регламентів. Використання запчастин оригінального виробництва гарантує тривалий термін служби, надійність та відсутність поломок у післяремонтному періоді. Гарантія на роботу є безстроковою, на автозапчастини – на 12 місяців.

  Переваги ElCars

  Станція техобслуговування ElCars надає послуги європейського рівня з технічного обслуговування та ремонту авто всіх марок. Для зручності клієнтів усі необхідні роботи виконуються в одному місці на спеціалізованих ділянках та постах. До переваг сервісу нашої СТО належить:
  • Устаткування останніх модифікацій високоякісного обслуговування автомобілів.
  • Команда досвідчених автомайстрів різного профілю.
  • Власний склад оригінальних автозапчастин та розхідників для популярних марок машин.
  • Обґрунтовані ціни на заміну ГРМ та супутні послуги.
  • Консультаційна допомога та супровід експертів компанії.
  чсчсч