Заміна свічок запалювання у Києві

Заміна свічок запалювання у Києві

Двигун нормально запускається і набирає обертів за умови, що паливна суміш спалахує у потрібний момент. Процес запалення забезпечують свічки. Вони входять до складу силової установки, згодом покриваються нагаром, дефектами та виходять із ладу. Своєчасна заміна свічок запалювання є обов'язковою процедурою, що забезпечує стабільну роботу двигуна. У нашому сервісному центрі вона виконується швидко, за оптимальною ціною та з гарантією якості.

Ми використовуємо для встановлення комплектуючі оригінального виробництва, які мають високу якість, відмінну сумісність із авто та тривалий термін експлуатації.

Чому необхідно міняти свічки запалювання

Якщо використовувати якісне паливо, регулярно проходити техобслуговування та дотримуватись правил експлуатації транспортного засобу, свічки можуть прослужити 7 – 8 років. Але експерти рекомендують не тягнути до критичного стану цих елементів, а проводити заміну свічок запалювання за наявності ознак зношування та забруднення. Така необхідність пояснюється тим, що елементи, що втратили початкові характеристики, негативно впливають на ККД силової установки, функціонування інших систем та агрегатів. До негативних наслідків належить:

 • Підвищені навантаження на ходову частину. Наявність тріщин на ізоляторі призводить до пропуску запалювання.
 • Несправності резистора, провідників та котушки внаслідок збільшення зазору на деталях, що відбувається внаслідок їх надмірного зносу.
 • Підвищення вмісту СО2, смол та інших шкідливих сполук у вихлопі, порушення екологічних норм.
 • Забруднення різьблення нагаром. За необхідності демонтажу забруднене різьблення ушкоджується, що призводить до інших неполадок.

Оскільки запуск та стабільна робота двигуна безпосередньо залежить від функціонування системи запалювання, необхідно своєчасно замінювати зношені компоненти.

Як дізнатися, чи потрібна заміна свічок запалювання

На нормативний термін служби впливає модель свічки, він наводиться у техдокументації. Але під впливом різних чинників цей термін скорочується. На необхідність встановлення нових компонентів можуть вказувати такі фактори:

 • Помітні перебої під час роботи мотора на холостому ходу.
 • Детонація, поява щільного диму із труби.
 • Загоряє індикатор помилки перевірки двигуна.

Наявність механічних дефектів, відколів, ознак забруднення різьблення, великий зазор визначається шляхом візуального огляду майстром автосервісу.

Як часто потрібно замінювати свічки

Під час експлуатації транспортного засобу у звичайних умовах вироби типу «стандарт» замінюють через 12 – 15 тисяч кілометрів пробігу. Разом із цим замінюється мастило. Свічки з одним електродом нормально функціонують впродовж 30 тисяч км. Багатоелектродні деталі мають найтриваліший термін служби.

На практиці свічки потрібно замінювати раніше рекомендованих термінів, особливо при використанні низькоякісного палива та інтенсивної експлуатації. Залежно від виду та моделі виробу при технічно справному двигуні інтервал заміни можна скоротити від 25 до 50%. При цьому важливо враховувати такі важливі моменти:

 • Вид виробу, виробник.
 • Особливості умов та інтенсивність експлуатації машини.
 • Якість використовуваних паливно-мастильних матеріалів.
 • Дотримання термінів та повноти технічного обслуговування.

Як правило, огляд та заміну проводять у ході планового техобслуговування. На вартість заміни свічок запалювання впливає тип виробів, бренд та необхідність додаткового ремонту.

Переваги ElCars

Сервісний ElCars пропонує європейське обслуговування та ремонт, у тому числі встановлення нових свічок та інших витратних матеріалів. До переваг наших послуг належить:

 • Послуги досвідчених автомайстрів.
 • Оптимальна ціна заміни свічок запалювання, спецпропозиції постійним клієнтам.
 • Гарантійні зобов'язання на роботу та на запчастини.
 • Консультаційна допомога експертів, супроводження менеджера.

Замовити обслуговування можна онлайн на сайті компанії або за телефоном.